Geen opkomsten tot 6 april

Beste leden, ouders en verzorgers,

Gezien de huidige ontwikkelingen omtrent het corona virus adviseert Scouting Nederland alle Scoutinggroepen en –organisaties in Nederland om alle activiteiten tot in ieder geval 6 april niet door te laten gaan.

In het Scoutingspel vindt veel fysiek contact plaats. Met dit besluit sluiten we ons ook aan bij het advies van het kabinet om sociale contacten in het algemeen sterk te beperken. Binnen Scouting Paulus houden wij ons uiteraard ook aan dit advies wat inhoud dat er geen activiteiten op scouting zullen zijn tot in ieder geval 6 april.

Wij wensen iedereen heel veel succes en sterkte de komende tijd en hopen iedereen weer zo snel mogelijk op de blokhut te kunnen verwelkomen.

Mocht u in de tussentijd nog vragen hebben dan horen wij het graag.

-Scouting Paulus